Gönül Sofrası Kaymakamlık Lojmanı Bahçesinde Kuruldu.

Vakıf Başkanımız ve İlçe Kaymakamımız Sayın Davut SİNANOĞLU’nun talimatları doğrultusunda Ramazan Ayı boyunca Muhtaç, Engelli, Yaşlı ve Mülteci ailelerle “Gönül Sofrasında Buluşuyoruz” etkinlikleri kapsamında dün Sayın Kaymakamımız Davut SİNANOĞLU’na  misafir olduk.

 

Kaymakamımızın ev sahipliğini üstlendiği Gönül Sofrası oldukça samimi ve dolu dolu geçti. Hoşgörünün, içtenliğin ve samimiyetin zirve yaptığı günde ailelerle sohbetimiz gece geç saatlere kadar devam etti.

 

Sayın Kaymakamımız ve Eşi misafirleriyle bire bir ilgilenerek sorunlarını, isteklerini dinledi ve gerekli taleplerin yerine getirilmesi için ilgili kurum müdürlerine talimat verdi.

 

Gece geç saatlere kadar süren sohbetimiz sonrası misafirlerimiz hayatlarında ilk defa bir Kaymakam Hanesine Misafir olduklarını devlet erkânının her zaman vatandaşın hizmetinde ve ulaşılabilir olduğuna şahit olduklarından dolayı çok mutlu ve gururlu olduklarını söylediler. Vatandaşlarımız Misafirperverliklerinden dolayı Sayın Kaymakamımız Davut SİNANOĞLU ve Eşi Nurten SİNANOĞLU’na teşekkür ettiler.

Ramazan ayı boyunca İlçe kaymakamı ve Vakıf başkanımız Davut SİNANOĞLU’nun talimatları ile iftar sofralarına  katılan ailelerle birlikte yaşlı ve kimsesiz ailelerden seçilen toplam 15 aileye  geniş içerikli gıda yardımı yapılmıştır

 

 

 

 

 

 

 

 

Random Posts

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*